3 РОКИ ГАРАНТІЇ, безкоштовна доставка, безкоштовне навчання
Верстати лазерного зварювання металу
Всі сучасні апарати лазерного зварювання можна розділити на 2 види залежно від лазерного випромінювача: волоконні та YAG. Волоконна технологія є передовою, проте YAG зварювальники все ще залишаються актуальними.

Зверніться до нас і ми допоможемо підібрати лазер під Ваші завдання
Волоконні лазерні зварювальники
На основі волоконного лазерного випромінювача Raycus, JPT чи IPG
Потужність від 500 Вт
Робоче поле на вибір
Апарат 3 в 1
Ручний промисловий апарат для очистки, різання та зварювання на основі постійного випромінювача
Підлоговий апарат 3 в 1 на основі волоконного джерела
Система побудована на базі високотехнологічного волоконного лазера та працює в інфрачервоному діапазоні (1064 нм). Волоконні лазери мають високу стабільність вихідних параметрів, які зберігаються незмінними навіть в умовах тривалої безперервної роботи. Завдяки особливостям конструкції, волоконні лазери мають високий ККД і ресурс роботи понад 100 000 годин. Вони не вимагають додаткових вкладень на обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Важливою особливістю апарату є наявність в оптичній системі спеціальних односторонніх світлофільтрів, які захищають випромінювач від попадання зворотного променя, що перешкоджає виходу з ладу лазерного модуля при роботі з металами з високою здатністю, що відбиває.
Волоконний лазерний зварювальний апарат RayMark LW-H
Потужність 1000, 1500 та 2000 Вт
Отримати безкоштовну консультацію
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!
Лазерні апарати на YAG випромінювачі
Ювелірне виробництво, приладобудування, зуботехнічний напрямок – основні сфери застосування цих верстатів.
Потужність 200 Дж. Поліпшена система охолодження

Точкова зварка. Застосовується в ювелірній промисловості та мікроелектроніці. Обладнання RAYMARK такого типу має високу точність, з'єднуючи навіть найделікатніші та найтонші елементи. Апарати оснащені твердотільний імпульсний лазер з додатковим механізмом позиціонування.

Апарат лазерного зварювання RayMark SLS PRO
Потужність 200 Дж. Поліпшена система охолодження
Роботизований зварювальний комплекс
Побудований на базі волоконного лазерного випромінювача із застосуванням японського маніпулятора
У комплекті з роботизованою рукою маніпулятором
Лазерна установка RayMark XTW призначена для виконання операцій зварювання та наплавлення будь-яких металів та сплавів. Висока пікова потужність із можливістю зміни форми імпульсу випромінювання дозволяє впевнено варити сплави чорних металів, нержавіючу сталь, золото, срібло, титан та інші теплоємні метали. Установка може використовуватися для вирішення завдань у машинобудівній, ювелірній, сувенірній, зуботехнічній, електронній, авіакосмічній та інших промисловостях, де потрібна висока якість, швидкість та точність зварювання.
Волоконний лазерний зварювальний апарат RayMark XTW
У комплекті з роботизованою рукою маніпулятором
Приклади робіт

Верстати лазерного зварювання металу

Наша компанія пропонує замовити верстат лазерного зварювання металу. Ми виступаємо офіційними дилерами китайського бренду Raymark, організуємо доставку обладнання по всіх областях України, надаємо гарантію та проводимо навчання персоналу на підприємствах. Прилади підходять для великого та дрібного виробництва, достатньо вибрати «свій» апарат, і ми з цим допоможемо.


Особливості та переваги пристроїв

Лазер для зварювання металу застосовується вже давно, зарекомендував свою ефективність та продуктивність. Обробка металевих виробів лазерним променем виходить акуратною, точною та швидкою. Залежно від технології верстати бувають двох видів:

Волоконними – зберігається стабільність променя навіть при тривалому функціонуванні без перерви, високий ККД та ресурс роботи (понад 100 тисяч годин), не потребують дорогого обслуговування, ними можна обробляти метали з підвищеною здатністю до відбиття променя.

YAG – твердотільний випромінювач, який характеризується високою точністю, в основному використовується для обробки дрібних деталей, наприклад, мікроелектроніки, ювелірній справі.

Кожен апарат лазерного зварювання металу:

оснащений ЧПУ для усунення людського фактора, мінімізації шлюбу, спрощення керування;

працює з різноманітним програмним забезпеченням;

гарантує відсутність деформацій, тому що не контактує з оброблюваною поверхнею;

добре плавить метал, при цьому зона термічної дії невелика.

Цікавить лазерне зварювання металу, чи доглядаєте апарат для свого виробництва? Залишайте заявку, щоб купити або дізнатися про ціну. Ми надішлемо на електронну адресу каталог продукції з технічними характеристиками та вартістю, передзвонимо, щоб обговорити замовлення та уточнити деталі поставки.

У вас є питання? Знайдіть відповіді нижче!
Залишились питання?
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!
Made on
Tilda