3 РОКИ ГАРАНТІЇ, РЕСУРС 50 РОКІВ, більше 20 РОКІВ НА РИНКУ
Апарати лазерного очищення
Найсучасніше застосування волоконної лазерної технології.
Апарати працюють з усіма металами та сплавами, видаляють іржу, забруднення, покриття та фарбу.

Зверніться до нас і ми допоможемо підібрати лазер під Ваші завдання
Волоконні лазерні чистильники
На основі волоконного лазерного випромінювача Raycus, JPT чи IPG
Переносний апарат у вигляді валізи
Переносний апарат у вигляді рюкзака
Апарат 3 в 1
Ручний промисловий апарат для очистки, різання та зварювання на основі постійного випромінювача
Підлоговий апарат 3 в 1 на основі волоконного джерела
Апарати лазерного очищення
Найбільш передова технологія в галузі очищення металу від слідів корозії та забруднень. Лазерний промінь відрізняється високою концентрацією енергії, спеціальною оптичною формою та певними властивостями. Випромінювачі для обладнання лазерного очищення відрізняються від тих, що використовуються в граверах, різьбярах та зварювальниках. Фахівці Raymark змогли сконструювати обладнання на більш економічній технології, яка зробила верстати лазерного очищення доступним. Відсутність витратних матеріалів робить застосування обладнання більш економічним, ніж очищення піском. Компанія RAYMARK представляє у продажу всі види високопродуктивного обладнання для лазерного очищення. Наші верстати придатні для експлуатації у промислових масштабах.
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!
Отримати консультацію
Що може апарат та де його застосовувати?
 • Вилучення іржі

 • Видалення оксидів

 • Видалення дефектів лиття

 • Підготовка поверхні

 • Видалення покриттів

 • Попередня обробка зварних швів

 • Попередня обробка ділянок склеювання

 • Видалення мастил

 • Видалення фарби

 • Видалення забруднень

 • Створення шорсткої текстури перед нанесенням покриттів

 • Очищення робочого інструменту

 • Очищення пам'яток старовини

 • Виборче видалення покриттів

Приклади робіт
Яка вартість обладнання?
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!

Апарат працює на основі волоконного оптичного лазерного випромінювача. Фізичний процес дуже складний, але якщо його постаратися описати простими словами, це виглядає приблизно так. Випромінювач створює дуже потужні, сконцентровані лазерні імпульси. Найвища концентрація енергії знаходиться у точці фокусування лазера. При цьому з'являється найяскравіша іскра та характерний імпульсний звук. У цей момент на поверхні матеріалу відбуваються мікровибухи плазми, усередині якої є висока температура. За рахунок високої температури та ударної хвилі випромінювання випаровується верхній шар матеріалу. Здається, що процес дуже грубий. Але це не так. За рахунок великої кількості налаштувань та високої точності лазерного променя за своєю природою оператор може підібрати такі параметри, які будуть селективно впливати на матеріал. Сфокусований лазерний промінь здатний точно випаровувати забруднення на поверхні, не змінюючи саму поверхню.


Лазерне очищення підходить лише для металевих поверхонь. Довжина хвилі та інші властивості лазера підібрані таким чином, щоб не змінювати структуру металу та не ушкоджувати його поверхню. Можливо, налаштовувати лазерний промінь таким чином, щоб він впливав виключно на покриття. Для цього потрібна майстерність та досвід оператора. Ми безкоштовно навчимо Ваш персонал, видамо сертифікат на безкоштовне повторне навчання та підберемо параметри під Ваші завдання. За кожним верстатом закріплюється інженер Raymark для консультативної підтримки. Незважаючи на свою технологічність, наші інженери змогли розробити такий інтерфейс, щоб з ним упорався навіть фахівець із низькою кваліфікацією. Це дуже важливо, оскільки обладнання лазерного очищення купується для оптимізації витрат, у тому числі для оптимізації витрат на оплату праці.


Відсутність механічного контакту між апаратом та виробом виключає будь-які деформації та пошкодження в процесі. Ціна обладнання низька, якщо порівнювати з іншими аналогічними брендами на ринку. Вкладення окупаються завдяки високій продуктивності та низької собівартості процесу.


Обладнання лазерної очистки купити ви зможете безпосередньо під свої потреби. Ми пропонуємо асортимент апаратів різної маси та формфактора. До апаратів додаються сертифікати якості та гарантійні талони. Вони забезпечують сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Довговічність та ресурс лазерного випромінювача дають можливість забезпечити безперервний процес виробництва великих партій товару.


Лазерні комплекси можна замовити у будь-якому регіоні. Забезпечується безкоштовне відправлення всім містам України зручним для одержувача способом. Виробник пропонує додаткову комплектацію. Перевезення виконується з урахуванням усіх вимог щодо збереження обладнання у надійній дерев'яній упаковці. Лазерну систему можна експлуатувати відразу після встановлення та підключення. Перед запуском верстата фахівці RAYMARK проводять комплекс передпродажної перевірки. У вас на виробництві ми підберемо зручний режим обробки матеріалу. Для обладнання характерна легка керованість за рахунок зручного ЧПУ пульта російською мовою.

Питання відповідь
Made on
Tilda