3 РОКИ ГАРАНТІЇ, РЕСУРС 50 РОКІВ, більше 20 РОКІВ НА РИНКУ
Апарати лазерного зварювання
Всі сучасні апарати лазерного зварювання можна розділити на 2 види залежно від лазерного випромінювача: волоконні та YAG. Волоконна технологія є передовою, проте YAG зварювальники все ще залишаються актуальними.

Зверніться до нас і ми допоможемо підібрати лазер під Ваші завдання
Волоконні лазерні зварювальники
На основі волоконного лазерного випромінювача Raycus, JPT чи IPG
Потужність від 500 Вт
Робоче поле на вибір
Апарат 3 в 1
Ручний промисловий апарат для очистки, різання та зварювання на основі постійного випромінювача
Підлоговий апарат 3 в 1 на основі волоконного джерела
Система побудована на базі високотехнологічного волоконного лазера та працює в інфрачервоному діапазоні (1064 нм). Волоконні лазери мають високу стабільність вихідних параметрів, які зберігаються незмінними навіть в умовах тривалої безперервної роботи. Завдяки особливостям конструкції, волоконні лазери мають високий ККД і ресурс роботи понад 100 000 годин. Вони не вимагають додаткових вкладень на обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Важливою особливістю апарату є наявність в оптичній системі спеціальних односторонніх світлофільтрів, які захищають випромінювач від попадання зворотного променя, що перешкоджає виходу з ладу лазерного модуля при роботі з металами з високою здатністю, що відбиває.
Волоконний лазерний зварювальний апарат RayMark LW-H
Потужність 1000, 1500 та 2000 Вт
Отримати безкоштовну консультацію
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!
Лазерні зварювальники на YAG випромінювачі
Ювелірне виробництво, приладобудування, зуботехнічний напрямок – основні сфери застосування цих верстатів.
Потужність 200 Дж. Поліпшена система охолодження
Координатний стіл та обертальний привід у комплекті

Точкова зварка. Застосовується в ювелірній промисловості та мікроелектроніці. Обладнання RAYMARK такого типу має високу точність, з'єднуючи навіть найделікатніші та найтонші елементи. Апарати оснащені твердотільний імпульсний лазер з додатковим механізмом позиціонування.

Апарат лазерного зварювання RayMark SLS PRO
Потужність 200 Дж. Поліпшена система охолодження
Роботизований зварювальний комплекс
Побудований на базі волоконного лазерного випромінювача із застосуванням японського маніпулятора
У комплекті з роботизованою рукою маніпулятором
Лазерна установка RayMark XTW призначена для виконання операцій зварювання та наплавлення будь-яких металів та сплавів. Висока пікова потужність із можливістю зміни форми імпульсу випромінювання дозволяє впевнено варити сплави чорних металів, нержавіючу сталь, золото, срібло, титан та інші теплоємні метали. Установка може використовуватися для вирішення завдань у машинобудівній, ювелірній, сувенірній, зуботехнічній, електронній, авіакосмічній та інших промисловостях, де потрібна висока якість, швидкість та точність зварювання.
Волоконний лазерний зварювальний апарат RayMark XTW
У комплекті з роботизованою рукою маніпулятором
Приклади робіт

Апарати лазерного зварювання – інноваційне рішення для з'єднання деталей, у якому виходять шви високої якості. Лазерний промінь відрізняється високою концентрацією енергії, що робить з'єднання металу ефективним та акуратним. Компанія RAYMARK представляє у продажу всі види високопродуктивного обладнання для лазерного зварювання. Наші верстати придатні для експлуатації у невеликих майстернях та промислових цехах.


Види лазерного зварювання


Технологія використання теплового потоку класифікує процес на такі різновиди:


Точкова зварка. Застосовується в ювелірній промисловості та мікроелектроніці. Обладнання RAYMARK такого типу має високу точність, з'єднуючи навіть найделікатніші та найтонші елементи. Апарати оснащені твердотільний імпульсний лазер з додатковим механізмом позиціонування.


Шовне зварювання. Використовується в механізмах, де потрібне якісне з'єднання з герметичним швом. Апарат лазерного зварювання такого типу представлений з імпульсним та безперервним випромінюванням.


Переваги апаратів лазерного зварювання


Усі комплекси бренду RAYMARK використовують інноваційні технології. Основні характеристики верстатів:


Отримання тонкого шва високої якості


Відмінна міцність з'єднання


Поліпшена швидкість обробки


Висока продуктивність


Легка керованість


Конструкція апарату та застосування сучасних технологій забезпечують повне глибоке проплавлення металу із зменшеною зоною термічного впливу. Відсутність механічного контакту між апаратом та виробом виключає будь-які деформації та пошкодження в процесі. Ціна обладнання низька, якщо порівнювати з іншими аналогічними брендами на ринку. Вкладення окупаються завдяки високій продуктивності та низької собівартості процесу.


Устаткування лазерного зварювання купити ви зможете безпосередньо під свої потреби. У нас є спеціалізовані та універсальні типи апаратів. До них додаються сертифікати якості та гарантійні талони. Вони забезпечують сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Довговічність та ресурс лазерної лампи дають можливість забезпечити безперервний процес виробництва великих партій товару.


Лазерні комплекси можна замовити у будь-якому регіоні. Забезпечується безкоштовне відправлення всім містам України зручним для одержувача способом. Виробник пропонує додаткову комплектацію. Перевезення виконується з урахуванням усіх вимог щодо збереження обладнання у надійній дерев'яній упаковці. Лазерну систему можна експлуатувати відразу після встановлення та підключення. Перед запуском верстата фахівці RAYMARK проводять комплекс передпродажної перевірки. У вас на виробництві ми підберемо зручний режим обробки матеріалу. Для обладнання характерна легка керованість за рахунок зручного ЧПУ пульта російською мовою.


Для замовлення лазерного обладнання телефонуйте або пишіть нашим менеджерам.

У вас є питання? Знайдіть відповіді нижче!
Made on
Tilda