Доставка і оплата

Способи оплати
1. Безготівковий розрахунок із ПДВ. Укладання договору поставки.
2. Безготівковий розрахунок без ПДВ. Укладання договору поставки.
3. Готівковий розрахунок. Укладання договору поставки.
Як отримати зразки робіт на гравірувальних верстатах: три варіанти

Дізнатися про можливості нашого обладнання можна кількома шляхами від особистого спілкування з провідними інженерами нашої компанії до презентації через Skype. Виберіть відповідний з них і отримайте зразки гравірувально-маркувальних робіт на своїй продукції.


Презентація у головному офісі

У комфортній обстановці нашого офісу наочно продемонструємо потенціал лазерних систем та їх основні особливості. На ваших очах відбудеться процес виготовлення виробу на лазерному устаткуванні. Буде дано коментарі та пояснення.

Ви дізнаєтеся:

 • Чим відрізняються ті чи інші лазерні верстати? Комплектація, функціональні особливості, сфера застосування.
 • Яку роль грає програмне забезпечення апаратів? Порівняння з аналогами.
 • Як підійти до вибору обладнання для гравіювання? Формулювання виробничих завдань та способів їх вирішення.
 • Які тонкощі та нюанси обробки вашого матеріалу потрібно врахувати?
 • Як зробити приблизний розрахунок часу виконання робіт з маркування та гравіювання?
 • Що робити для отримання максимальної продуктивності при мінімальному вкладенні часу та коштів?
Увага! Майте при собі макет виробів під гравіювання. Наявність ескізів, креслень та технічного завдання також вітається. Це дозволить побудувати хід презентації стосовно вашої специфікації, орієнтуючись на вирішення конкретних завдань.

Наприкінці зустрічі будуть сформульовані рекомендації щодо оптимальних параметрів обладнання та умов роботи з ним.


Отримання зразків поштою

Якщо відвідування презентації в офісі не є зручним, існує можливість віддалено отримати зразки з гравіюванням або маркуванням.

1-й спосіб: обробка ваших виробів

Ви надсилаєте прототипи своєї продукції поштою або привозите їх до головного офісу. Ми надсилаємо вам готові зразки, додавши до них рекомендації щодо вибору параметрів верстатів та необхідних умов роботи з вашим матеріалом.

2-й спосіб: робота з нашим матеріалом за вашими ескізами та ТЗ

Складіть докладне технічне завдання із зазначенням типу оброблюваної поверхні, текстового змісту, параметрів шрифтів та іншою значущою інформацією. Прикріпіть до ТЗ графічні елементи: ескізи, фотографії, зображення, логотипи та інше.
Керуючись багаторічним досвідом роботи, фахівці нашої майстерні проаналізують ваші індивідуальні потреби, сформулюють завдання та становитимуть план їх вирішення.


Онлайн-презентація

За відсутності можливості відвідати презентацію в головному офісі або отримати зразки поштою, з особливостями лазерного обладнання можна ознайомитись в онлайн-режимі через Skype. Презентація через інтернет дозволяє більш повно передати важливу інформацію та різні нюанси, що є недоступним під час спілкування по телефону.

Як і у випадку презентації в офісі, будуть надані комплексні відомості про відмінні риси різних типів гравірувального обладнання та їх порівняльний аналіз.

Ви отримаєте вичерпні відповіді з питань підбору відповідних конфігурацій верстатів та методів гравіювання. Дізнаєтесь, як досягти бажаної якості готової продукції найоптимальнішим шляхом. Ознайомтеся з особливостями матеріалів, що цікавлять. Зрозумієте, скільки часу потрібно проходження тих чи інших процесів обробки.
Вигідні умови купівлі лазерного обладнання для маркування та гравіювання: лізинг та кредит

Пропонуємо кілька способів придбання лазерного обладнання. Виберіть найкращі умови здійснення покупки та відчуйте всі переваги роботи зі верстатами нового покоління.
Ваші дії для придбання установок у кредит чи лізинг
 • Визначаєтесь з моделлю верстата.
 • Надсилаєте заявку на покупку через форму на сайті.
 • Приймаєте дзвінок від нашого консультанта. Отримуєте інформаційну підтримку та допомогу в оформленні необхідних документів.
 • Користуєтеся обладнанням, придбаним найвигіднішим шляхом.

Якщо у ваші плани входитиме здавання обладнання в суборенду, рекомендуємо скористатися можливістю оформлення покупки в кредит. Для інших випадків надаємо можливість придбання товару у лізинг.


Переваги лізингової форми оплати

 • графік платежів складається в індивідуальному порядку з урахуванням ваших побажань;
 • пакет документів, необхідний укладання договору, є мінімальним;
 • заявка розглядається у надзвичайно короткий термін (протягом тижня);
 • договір укладається за спрощеною схемою;
 • необхідність вносити заставу відсутня; оплата платежів починається після запуску устаткування експлуатацію.
Доставка та встановлення лазерного обладнання

Обладнання RAYMARK виготовляється та поставляється на територію України з технологічного центру в Китаї.

Після оформлення заявки на сайті та проходження процедури укладання договору обладнання відправляється покупцеві зі складу представництва компанії «RAYMARK» в Україні. Якщо заявлена модель відсутня складі, ми складаємо замовлення виробництва. Процес виготовлення та тестування установки може тривати від двох тижнів до двох місяців, залежно від типу системи та її комплектації.
Доставка в Україну

Ми віддаємо першорядне значення якості та оперативності доставки, довіряючи транспортування вантажу тільки загальновизнаному лідеру міжнародних авіаперевезень – компанії DHL.


Устаткування упаковується відповідно до всіх стандартів та норм безпеки, що виключає появу пошкоджень під час перевезення.

Термін доставки включає митні перевірки та знаходиться у проміжку від 8 до 15 днів. Співробітники українського складу проводять ретельну перевірку кожного найменування товару, що надійшов, і готують його до відправки покупцю.


Територією України вантаж доставляється з допомогою авто чи авіаперевізників. Товар упаковується з дотриманням усіх запобіжних заходів, які покликані забезпечити захист від пошкоджень при транспортуванні або проведенні вантажно-розвантажувальних робіт. Вантаж повністю застрахований під час перевезень.

Отримання та встановлення замовлення

Перед відправкою покупцю всі верстати зазнають повної перевірки інженерами головного офісу нашої компанії. Перевіряється працездатність кожного вузла. Проводиться контроль всіх частин апарату щодо їх відповідності заводським параметрам.
Після успішного завершення етапу тестування, верстати упаковуються та відправляються покупцю тим способом, який найбільш раціональний у кожному конкретному випадку. Покупець має право самостійно вибрати компанію-перевізника.
Перед відправкою товару замовнику ми обговорюємо дату приїзду інженера для налагодження. Сертифікований спеціаліст здійснює початковий запуск обладнання в роботу. Здійснює комплексне налаштування системи. Проводить навчання роботі з апаратом та його програмним забезпеченням.

Після завершення пусконалагоджувальних робіт та проведення повного інструктажу з експлуатації верстата процес купівлі вважається завершеним.
Навчання
Навчання штату вашої компанії працювати з лазерними системами.
Ваші працівники отримають повні відомості про особливості експлуатації лазерного обладнання: установки, налаштування, налагодження, режими роботи та заходи безпеки.

Співробітники нашого сервісного центру докладно розкажуть та наочно продемонструють, як будується робота з лазерами та їх програмним забезпеченням.

З чого складається навчання:

 • Знайомство з принципами лазерних верстатів. Функції та відмінні риси різних типів обладнання. Аналіз аналогів тих чи інших установок.
 • Вивчення особливостей обробки виробів із різного матеріалу.
 • Детальний розгляд режимів роботи та параметрів лазерних систем.
 • Отримання відомостей про профілактичні дії та техніку безпеки.
 • Ознайомлення із програмним забезпеченням та способами його використання.
 • Розбір індивідуальних виробничих потреб. Складання та опрацювання завдань.
 • Створення конфігурацій обладнання, які стосуються потреб вашого бізнесу.

Ваш персонал отримає комплексне уявлення щодо роботи з лазерним обладнанням. Відпрацює навички експлуатації обладнання. Отримає готовий набір методів та рішень, спрямованих безпосередньо на ваші виробничі завдання.


Тривалість навчання – 1-2 робочі дні. Однак, визначальну роль відіграє досягнення результату - поява чіткого уявлення про здійснення операцій, а також сформовану навичку експлуатації установок. За потреби, можливе збільшення терміну навчання.


Ми надаємо інформаційну підтримку після навчання. У разі виникнення будь-яких питань, можете звернутися до наших інженерів для консультації.

Made on
Tilda