Лазерний гравер – сучасний верстат, який суттєво прискорює та полегшує процес нанесення тексту, а також зображень будь-якого формату. Волоконні лазерні верстати RAYMARK здатні працювати з будь-якими металами та сплавами. У компанії Raymark ви зможете купити лазерний гравер із найдовшою гарантією в Україні, отримати безкоштовне навчання та консультативну підтримку.
Типи лазерних граверів
Широке поширення пристроїв дозволило виділити основні види обладнання, позначити сфери використання.
Сучасні лазерні верстати бувають декількох видів, і кожен з них має обмежену сферу застосування:
Волоконні. Верстати третього покоління – поступово витісняють обладнання, що працює на основі СО2 випромінювачів. Волоконні лазерні верстати здатні обробляти будь-які метали та сплави, матеріали з гальванічним покриттям, пофарбовані та будь-які керамічні поверхні, всі види пластиків.
Газові СО2. Професійні гравери, які використовуються для роботи з деревом, пластиком, склом, керамікою, шкірою, штучним каменем та будь-якими іншими неметалевими поверхнями.
Твердотільні YAG. Належать до категорії перших систем. У комерційному секторі ця технологія використовується в обладнанні лазерного зварювання.
UV маркіратори. Найсучасніший тип лазерних установок. Ультрафіолетовий діапазон випромінювання дозволяє працювати з усіма матеріалами, особливо чутливими до нагрівання. UV маркування також називають "холодним", так як воно не нагріває матеріал.
Лазерний маркувальник Raymark – пристрій, який працює з усіма матеріалами.
Основною сферою застосування є обробка сталі, алюмінію, пофарбованих та анодованих поверхонь. Система побудована на базі високотехнологічного волоконного лазера з повітряним охолодженням та працює в інфрачервоному діапазоні. Установка може використовуватись для вирішення завдань в електронній, автомобільній, авіаційній промисловостях, ювелірному та сувенірному виробництві.
Принцип роботи лазерного гравера
Для обробки поверхні та нанесення маркування на виріб використовується теплова променева енергія. Діоди накачування створюють промінь в інфрачервоному діапазоні з довжиною хвилі 1064 нм. Промінь проходить через оптичне волокно і потрапляє до оптичної системи лазерного маркера. Система дзеркал спрямовує промінь через лінзу та проектує його на робоче поле. Така система забезпечує швидкість переміщення променя робочим полем до 10 000 мм/сек.
Лазерний комплекс RAYMARK має лазерний та оптичний модулі, систему управління.
Лазерний складається з наступних комплектуючих:
Широкосмугові світлодіоди. Виступають у ролі генератора. Їхнє головне завдання – підтримка високої яскравості променя, тривалості робочого ресурсу до 100 000 годин.
Оптичне волокно. Формує активне середовище для світлодіода. У складі волокна присутні рідкісноземельні елементи, надчистий кварц.
Оптичний резонатор. Його роль системі – фокусування випромінюваного світла у вузький пучок. Це необхідно для керування випромінюванням. Таким чином коригується напрямок, поляризація та спектр.
Лазерний гравер Raymark компактний. У ньому немає громіздких компонентів охолодження, що було досягнуто за рахунок високого показника перетворення енергії. Система керування світловим потоком сформована дзеркальним комплексом, що регулює свій рух сервоприводами. Також габарити апарату було знижено усуненням з конструкції рухомого координатного столу. За рахунок цих удосконалень лазерний маркер точніше та швидше обробляє матеріали.
Особливості обробки різних матеріалів
Випромінювання, що походить від обладнання, підходить для наступних основ: метал, кераміка, полімери та мінерали.
Волоконний лазерний маркер, на відміну газового, має меншу робочу площу плями. Це дозволяє обробляти навіть тефлон і ПВХ без спеціального покриття. Комплекси на основі СО2 здатні наносити маркування лише за наявності неметалічного покриття. Гравіювання лазерним маркером – проста процедура для кольорових акрилових та пластикових поверхонь. Прозорі матеріали також гравіруються при спеціальному доборі параметрів.
Області застосування лазерного гравера
Варіантів використання чимало, що виправдано характеристиками устаткування. Основні сфери застосування: мікро фрезерування, мікрообробка, гравіювання, відображення візерунка та інформації, нанесення написів, малюнків, робота з ювелірними та сувенірними виробами. Основні плюси, через які ми рекомендуємо лазерний маркер купити у RAYMARK:
Термін експлуатації обладнання – 100 000 годин
Відсутність витратних комплектуючих
Лазерний гравер працює з криволінійними поверхнями
Висока роздільна здатність, можливість проводити всі маніпуляції на мікроскопічному рівні
Низька ціна
Придбати лазерні гравери у нас ви зможете з повною сервісною підтримкою. Виробник та представництво RYMARK пропонує гарантійне обслуговування протягом 3 років. До товару додаємо сертифікат на проходження безкоштовного багаторазового навчання. Замовити готовий комплекс ви можете за телефоном, який вказаний на сайті. Отримати лазерний гравер можна у будь-якому населеному пункті України. Ми організуємо доставку по всіх регіонах країни до дверей вашого підприємства. Виїзд інженера RAYMARK до вас на виробництво входить у вартість лазерного гравера.
Наявність такого апарату розширює спеціалізацію компанії. Інноваційне виконання гравіювання заощаджує час, трудові та фінансові ресурси.