Лазерний апарат 3 в 1
RayMark
ЗВАРЮВАННЯ
РІЗКА
ОЧИСТКА
Лазерний апарат Raymark Triad
(очистка, зварювання, порізка)
Підлоговий апарат 3 в 1 на основі волоконного джерела
$
290
$
400
Апарати 3 в 1
Найбільш передова технологія в галузі металообробки для очищення від корозії та забруднень, порізки та зварювання. Лазерний промінь відрізняється високою концентрацією енергії, спеціальною оптичною формою та певними властивостями. Впромінювач один на всі три функції. Змінюється лише оптична голова. Фахівці Raymark змогли сконструювати обладнання на більш економічній технології, яка зробила верстати 3 в1 доступним. Відсутність витратних матеріалів робить застосування обладнання більш економічним, ніж очищення піском, ніж класичні методи зварювання та порізки. Компанія RAYMARK представляє у продажу всі види високопродуктивного лазерного обладнання. Наші верстати придатні для експлуатації у промислових масштабах.
Вартість комплекту
У вартість включена доставка, пуско-налагоджувальні роботи та навчання персоналу
1000 Вт
Очистка 15 м² на годину
Порізка 2 мм
$ 25 800 з ПДВ
Гарантія 3 роки
Доставка по Україні "до двері"
ПО на англійській та російській мові
Пусконалагоджувальні роботи
Курс навчання у Вас на виробництві
Сертифікат на повторний курс навчання
Консультація 24/7 від наших інженерів Raymark
 • Повний пакет документів до обладнання
1500 Вт
Очистка 21 м² на годину
Порізка 3 мм
$ 29 700 з ПДВ
Гарантія 3 роки
Доставка по Україні "до двері"
ПО на англійській та російській мові
Пусконалагоджувальні роботи
Курс навчання у Вас на виробництві
Сертифікат на повторний курс навчання
Консультація 24/7 від наших інженерів Raymark
Повний пакет документів до обладнання
Оплата і строки поставки
 • Авансовий платів
  Складаємо договір постачання. Авансовий платіж 70% від вартості обладнання на розрахунковий рахунок. Розрахунок гривні по курсу АТ КБ "ПриватБанк" на день підписання договору або в іноземній валюті будь-яким зручним способом.
 • Термін постачання
  45 днів з моменту внесення авансового платежу. Доставка здійснюється до адреси в межах України. Адреса доставки вказується в договорі постачання. Доставка - безкоштовно.
 • Післяоплата
  30 % від загальної вартості оплачується протягом 14 календарних днів після підписання видаткової накладної, проведення пуско-налагоджувальних робіт, прведення навчання персоналу та вводу обладнання в експлуатацію.
ЗНИЖКИ
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ІНЖЕНЕРА
Безкоштовне навчання, а також сертифікат на безкоштовне повторне навчання з виїздом фахівця
Безкоштовний виїзд на діагностику та ремонт у період гарантійного терміну
Чому нас обирають?
ПІДБІР ПАРАМЕТРІВ РОБОТИ
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Під час навчання інженер Raymark підбирає параметри під ваші завдання, зберігає їх у вигляді шаблонів. Такий підхід дозволяє на перших етапах швидше освоїти обладнання.
Гарантія поширюється на весь комплект постачання
По всій Україні "до дверей" підприємства
Знижка від 5% при замовленні понад 2 одиниці обладнання
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!
Отримати консультацію
Технічні характеристики
Компоненти обладнання
Випромінювач Raycus
Ресурс понад 100 000 годин
підвищена стабільність
Збільшена кількість діодів лазерного накачування
Промисловий чилер
Фреонове охолодження забезпечує стабільність роботи випромінювача
Пістолет із подачею припою
Можливість зварювати вироби з великими зазорами
Система подачі припою
Автоматична. Входить до комплекту постачання
Оригінальні контролери
З високою точністю синхронізують роботу лазерного та оптичного модулів
Комплект захисного скла
Захист важливих оптичних компонентів. Входять до комплекту постачання
Сопла різної форми
Допомагають вирішувати різноманітні завдання. Швидкозмінні
Що може апарат та де його застосовувати?
 • Вилучення іржі

 • Видалення оксидів

 • Видалення дефектів лиття

 • Підготовка поверхні

 • Видалення покриттів

 • Попередня обробка зварних швів

 • Попередня обробка ділянок склеювання

 • Видалення мастил

 • Видалення фарби

 • Видалення забруднень

 • Створення шорсткої текстури перед нанесенням покриттів

 • Очищення робочого інструменту

 • Очищення пам'яток старовини

 • Виборче видалення покриттів

Приклади робіт
Яка вартість обладнання?
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!

Апарат працює на основі волоконного оптичного лазерного випромінювача. Фізичний процес дуже складний, але якщо його постаратися описати простими словами, це виглядає приблизно так. Випромінювач створює дуже потужні, сконцентровані лазерні імпульси. Найвища концентрація енергії знаходиться у точці фокусування лазера. При цьому з'являється найяскравіша іскра та характерний імпульсний звук. У цей момент на поверхні матеріалу відбуваються мікровибухи плазми, усередині якої є висока температура. За рахунок високої температури та ударної хвилі випромінювання випаровується верхній шар матеріалу. Здається, що процес дуже грубий. Але це не так. За рахунок великої кількості налаштувань та високої точності лазерного променя за своєю природою оператор може підібрати такі параметри, які будуть селективно впливати на матеріал. Сфокусований лазерний промінь здатний точно випаровувати забруднення на поверхні, не змінюючи саму поверхню.


Лазерне очищення підходить лише для металевих поверхонь. Довжина хвилі та інші властивості лазера підібрані таким чином, щоб не змінювати структуру металу та не ушкоджувати його поверхню. Можливо, налаштовувати лазерний промінь таким чином, щоб він впливав виключно на покриття. Для цього потрібна майстерність та досвід оператора. Ми безкоштовно навчимо Ваш персонал, видамо сертифікат на безкоштовне повторне навчання та підберемо параметри під Ваші завдання. За кожним верстатом закріплюється інженер Raymark для консультативної підтримки. Незважаючи на свою технологічність, наші інженери змогли розробити такий інтерфейс, щоб з ним упорався навіть фахівець із низькою кваліфікацією. Це дуже важливо, оскільки обладнання лазерного очищення купується для оптимізації витрат, у тому числі для оптимізації витрат на оплату праці.


Відсутність механічного контакту між апаратом та виробом виключає будь-які деформації та пошкодження в процесі. Ціна обладнання низька, якщо порівнювати з іншими аналогічними брендами на ринку. Вкладення окупаються завдяки високій продуктивності та низької собівартості процесу.


Обладнання лазерної очистки купити ви зможете безпосередньо під свої потреби. Ми пропонуємо асортимент апаратів різної маси та формфактора. До апаратів додаються сертифікати якості та гарантійні талони. Вони забезпечують сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Довговічність та ресурс лазерного випромінювача дають можливість забезпечити безперервний процес виробництва великих партій товару.


Лазерні комплекси можна замовити у будь-якому регіоні. Забезпечується безкоштовне відправлення всім містам України зручним для одержувача способом. Виробник пропонує додаткову комплектацію. Перевезення виконується з урахуванням усіх вимог щодо збереження обладнання у надійній дерев'яній упаковці. Лазерну систему можна експлуатувати відразу після встановлення та підключення. Перед запуском верстата фахівці RAYMARK проводять комплекс передпродажної перевірки. У вас на виробництві ми підберемо зручний режим обробки матеріалу. Для обладнання характерна легка керованість за рахунок зручного ЧПУ пульта російською мовою.

Питання відповідь
Схожі товари
Made on
Tilda