Волоконний лазерний випромінювач
ЧПУ волоконний апарат лазерного зварювання
Ресурс 100 000 годин
Діаметр плями до від 0,1 мм
Мікроскоп в комплекті
Гарантія 3 роки
ЧПУ волоконний апарат лазерного зварювання RayMark SLS-FIBER-Z 1500 Вт
ЧПУ апарат для зварювання на основі випромінювання волокна з координатним столом
$
5 450
$
400
Гарантія 3 роки
Оплата і строки поставки
 • Авансовий платів
  Складаємо договір постачання. Авансовий платіж 70% від вартості обладнання на розрахунковий рахунок. Розрахунок гривні по курсу АТ КБ "ПриватБанк" на день підписання договору або в іноземній валюті будь-яким зручним способом.
 • Термін постачання
  35-40 днів з моменту внесення авансового платежу. Доставка здійснюється до адреси в межах України. Адреса доставки вказується в договорі постачання. Доставка - безкоштовно.
 • Післяоплата
  30 % від загальної вартості оплачується протягом 14 календарних днів після підписання видаткової накладної, проведення пуско-налагоджувальних робіт, прведення навчання персоналу та вводу обладнання в експлуатацію.
ЗНИЖКИ
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ІНЖЕНЕРА
Безкоштовне навчання, а також сертифікат на безкоштовне повторне навчання з виїздом фахівця
Безкоштовний виїзд на діагностику та ремонт у період гарантійного терміну
Чому нас обирають?
ПІДБІР ПАРАМЕТРІВ РОБОТИ
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Під час навчання інженер Raymark підбирає параметри під ваші завдання, зберігає їх у вигляді шаблонів. Такий підхід дозволяє на перших етапах швидше освоїти обладнання.
Гарантія поширюється на весь комплект постачання
По всій Україні "до дверей" підприємства
Знижка від 5% при замовленні понад 2 одиниці обладнання
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!
Отримати консультацію
Технічні характеристики
Як працює лазерне зварювання?
Приклади робіт
Отримати безкоштовні зразки
Залишіть ваш e-mail або телефон, і ми зв'яжемося з вами!

Види лазерного зварювання


Технологія використання теплового потоку класифікує процес на такі різновиди:


 • Точкова зварка. Застосовується в ювелірній промисловості та мікроелектроніці. Обладнання RAYMARK такого типу має високу точність, з'єднуючи навіть найделікатніші та найтонші елементи. Апарати оснащені твердотільний імпульсний лазер з додатковим механізмом позиціонування.

 • Шовне зварювання. Використовується в механізмах, де потрібне якісне з'єднання з герметичним швом. Апарат лазерного зварювання такого типу представлений з імпульсним та безперервним випромінюванням.

Переваги апаратів лазерного зварювання


Усі комплекси бренду RAYMARK використовують інноваційні технології. Основні характеристики верстатів:


 • Отримання тонкого шва високої якості

 • Відмінна міцність з'єднання

 • Поліпшена швидкість обробки

 • Висока продуктивність

 • Легка керованість

Конструкція апарату та застосування сучасних технологій забезпечують повне глибоке проплавлення металу із зменшеною зоною термічного впливу. Відсутність механічного контакту між апаратом та виробом виключає будь-які деформації та пошкодження в процесі. Ціна обладнання низька, якщо порівнювати з іншими аналогічними брендами на ринку. Вкладення окупаються завдяки високій продуктивності та низької собівартості процесу.


Устаткування лазерного зварювання купити ви зможете безпосередньо під свої потреби. У нас є спеціалізовані та універсальні типи апаратів. До них додаються сертифікати якості та гарантійні талони. Вони забезпечують сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Довговічність та ресурс лазерної лампи дають можливість забезпечити безперервний процес виробництва великих партій товару.


Лазерні комплекси можна замовити у будь-якому регіоні. Забезпечується безкоштовне відправлення всім містам України зручним для одержувача способом. Виробник пропонує додаткову комплектацію. Перевезення виконується з урахуванням усіх вимог щодо збереження обладнання у надійній дерев'яній упаковці. Лазерну систему можна експлуатувати відразу після встановлення та підключення. Перед запуском верстата фахівці RAYMARK проводять комплекс передпродажної перевірки. У вас на виробництві ми підберемо зручний режим обробки матеріалу. Для обладнання характерна легка керованість за рахунок зручного ЧПУ пульта російською мовою.

Питання відповідь
Схожі товари
Made on
Tilda